Contact

Podium is gespecialiseerd in hedendaagse Nederlandse en vertaalde literatuur (proza en poëzie) en literaire en journalistieke non-fictie.

Dankzij een selectieve fondsvorming en beheerste titelproductie, kan door het enthousiaste en deskundige team aan de uitgegeven titels veel zorg worden besteed, zowel aan redactie en productie als aan verkoop en marketing.

Podium is voor de meeste van haar auteurs ook ‘agent’ en behartigt op actieve wijze niet alleen de boekexploitatie maar ook nevenexploitaties (vertaalrechten, licentie-uitgaven, film- & theaterrechten, en dergelijke).

Sinds 2019 maakt Podium deel uit van Park Uitgevers, waartoe ook behoren: Fontaine, Nieuw Amsterdam en Wereldbibliotheek. Sinds 2021 is Park onderdeel van het Vlaams-Nederlandse uitgeverijconcern Lannoo Meulenhoff. Tot de voordelen van deze groepsomgeving behoren onder meer een sterk beleid in exploitatie van audio/digitaal, marktinformatie en automatisering.

Van Eeghenstraat 93-95

1071 EX Amsterdam

T 020 421 38 30

E post@uitgeverijpodium.nl

Manuscripten

Momenteel nemen wij geen ongevraagd ingezonden manuscripten in ontvangst. Toegestuurde manuscripten worden niet bewaard.
Hou deze website in de gaten voor wijzigingen van dit beleid.

Medewerkers

Uitgever

Sladjana Labovic

sladjana.labovic@parkuitgevers.nl

Redacteur

Feline Streekstra

feline.streekstra@parkuitgevers.nl

Redacteur non-fictie

Sophie Verhappen

sophie.verhappen@parkuitgevers.nl

Vertegenwoordiging België

Correspondentieadres:
Uitgeverij Lannoo
Kasteelstraat 97
B-8700 Tielt
België

T +32 51 42 42 11
E info@lannoo.be
W www.lannoo.com

Customer service | T +32 51 42 42 72
customerservice@lannoo.be

Retours | T +32 51 42 36 80
retours@lannoo.be

Ann Van Hulle | Key account manager Antwerpen,
Limburg en Vlaams-Brabant
E ann.vanhulle@lannoo.be | T +32 497 42 27 92

Bart Van Averbeke | Account manager West- en Oost-Vlaanderen
E bart.vanaverbeke@lannoo.be | T +32 497 59 35 01

Dirk Meulemans | Key account manager Buitenboekhandel
E dirk.meulemans@lannoo.be | T +32 496 59 87 64

Marijke Van Loo | Marketing & promotie
E marijke.vanloo@lannoo.be

Manon Aerens | Marketing & promotie
E manon.aerens@lannoo.be